T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

KÖYLERDE AKŞAM ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR.

Yayın Tarihi : 10.1.2022

​             Göreve başladığı günden beri mesai saati ve mesai dışında vatandaşlarımızla buluşan İl Müdürümüzün il genelinde başlatmış olduğu akşam ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda İl Tarım ve Orman Müdürü Duan Seçen, İl Müdür Yardımcısı Cengiz Karakulak, Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Abbas Çelebi, Çayır Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürü Murat Pektaş, Gıda ve Yem Şube Müdürü Mehmet Güzeltaş, İdari Mali İşler Şube Müdürü Yasin Ata, Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Alt Yapı Şube Müdürü Ersin Öğülmüş Boztepe İlçe Tarım ve Orman Müdürü Cem Emirzeoglu ile birlikte Boztepe İlçesine bağlı Hatunoglu köyünü ziyaret etti. Ziyarete Boztepe Ziraat Odası Başkanı Osman Yayla, Hatunoglu Köy Muhtarı Serhat Karakamış, Yenidoganlı Köyü Muhtarı Sinan Koç, Eskidoganlı Köyü Muhtarı Ahmet Öztürk, Üçkuyu köyü muhtarı Nâzım Yeltekin, Harmanaltı Köyü Muhtarı Cahit Dadalı ve çok sayıda çiftçi katıldı. Yapılan toplantıda bölge tarım ve hayvancılığı üzerine sohbet edilirken gelecekte yapılacak projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaret sonrası konuşan İl Müdürü Duran Seçen " İl genelinde vatandaşlarımızı ziyaretlerimiz devam ediyor. Gerek muhtarlarımız gerekse üreticilerimiz ile sürekli iştişare halindeyiz. Onların gelmesini beklemeden acaba ne yapabiliriz diye biz onların yanına geliyoruz. Sonuçta tarımsal üretimin en önemli ayağı üreticilerimizdir. Onlara hizmet etmek sorunlarını çözmek bizim asli görevimizdir" dedi.

            Ziyaret hakkında konuşan Boztepe Ziraat Odası Başkanı Osman Yayla " İl Müdürümüzün ve idarecilerimizin bu saatte bizlerle bir arada olması çiftçilerimiz ve bizim açımızdan oldukça önemli. Bu zor günleri hep beraber el ele vererek atlatacağız" dedi.

             Köyde yaşayan üreticilerimizin idarecilerimizin ziyaretinden oldukça memnun olduğu gözlenirken çiftçilerimiz dertlerini birinci ağızdan anlatmanın kendileri içinde oldukça önemli olduğunu söylediler.